«Маріуполь» виявився сильнішим за «Олімпіка» в боротьбі за топ-6

Центральним матчем туру, безумовно, стало протистояння в Маріуполі між однойменною командою і «Олімпіком». Це стало можливим завдяки формату нинішнього розіграшу УПЛ, за яким після 22-го туру команди розбиваються на верхню і нижню «шістки». Саме останню путівку в топ-6 і розігрували між собою «Маріуполь» і «Олімпік».

Гості непогано почали матч, але в середині першого тайму «Маріуполю» вдалася чудова контратака, яку створили Демір і Тотовіцкій, а завершив Болбат. Ця комбінація стала не тільки прикрасою матчу, а й дозволила «Маріуполю» здобути перемогу.

У другому таймі «Олімпік» відверто знітився, а «Маріуполю» закріпити успіх не дозволили два офсайду у Тотовицького (обидва його голи скасували саме через перебування у «поза грою»), а також каркас воріт суперника, який футболісти приазовців двічі в ході однієї атаки перевірили на міцність.

Після гри тренер донеччан Роман Санжар визнав, що його команді в нинішніх реаліях було б нічого робити в топ-6, а його візаві з «Маріуполя» Олександр Бабич відзначив, що після виконання локального завдання приазовці намір всерйоз поборотися за путівку в Лігу Європи.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>